Monday, March 7, 2016

Projekti "Tere, Kevad!" jaoks küsimuste moodustamine. 7.III 2016

Projekti "Tere, Kevad!" jaoks klassi iseloomustuse koostamine ja küsimuste moodustamine.

Täna eesti keele tunnis tegime rühmatööd ja koostasime oma klassi iseloomustuse ning mõtlesime küsimusi erinevate ajakirjade, raamatute ja õpikute abiga.
 Meie oleme 4.a klass. Me õpime Antsla Gümnaasiumis. Oleme sportlikud ja toredad. Meil on klassis 12 õpilast. Me osaleme huviringides, kus lauldakse, mängitakse viiulit, klaverit, tegeldakse robootikaga.

 Meie klassis õpib 12 last. Nendest on 5 tüdrukud ja ülejäänud 7 on poisid. Meil on väga tore õpetaja.Meie klassi õpilased käivad erinevates ringides. Näiteks käiakse anima ringis, õpitakse pille: klaverit, kitarri, trummi, rivitrummi ja osaletakse robootika tegemistes. Meie klass on väga tore.

 Meie oleme 4.a klassi õpilased. Meil on klassis 5. tüdrukut ja 7. poissi, seega kokku 12. Me oleme loomingulised ja avastushimulised. Meie klassijuhataja on tegus ja lõbus. Meie klassi õpilased käivad erinevates ringides: viiulis, klaveris, trummiringis, rivitrummis, laulmas, näiteringis, kellade ansamblis, kergejõustikus, animaringis, robootikas ja osad õpilased kuuluvad ka MTÜ Looduse Märkajad ning  ridadesse, kus tegeldakse fotonduse ja looduses liikumisega kuulutakse ka Kodutütarde ja noorkotkaste ridadesse. Meie klassiruum on väike ja armas ruumike. 4.a klassi õpilastele meeldib väga tegutseda.
Praegu on meie klassil käsil 2 põnevat tegevust, kus osalevad kõik õpilased koos. Üks on emakeelepäevaks valmistumine, kus me õppisime selgeks E.Raua, M.Panga ja I.Trulli naljaluuletused, et minna nendega koolile esinema  ning teine põnev üritus kogu klassile on "Rakett4", kus me saame õppida ja teistele õpetada erinevaid põnevaid katseid. https://www.youtube.com/watch?v=c9nvyXwoxys
Meil on väga lahe klass ja me loodame, et suudame ka projektis "Tere, Kevad! " koos kogu klassiga kaasa lüüa. Algus on igatahes tehtud ja nii haikutamine, pildistamine, küsimuste otsimine kui ka joonistamine ning kevadekuulutajate märkamine on täies hoos.

No comments:

Post a Comment